"Bir insan nerede olursa olsun, isterse bu dünyadan göç etmiş olsun ona ulaşabileceğiniz en kısa yol yürekten göndereceğiniz bir duadır."
iyilik-yarismasi-gorseli İyilik Proje Yarışması kapsamında kimsesizlere yardım etmek amacıyla Yetiştirme Yurdu’na gittik ve vefat etmiş kimsesizleri kabirlerinde ziyaret ederek onlara dua edip, kabirlerini düzenledik. Projenin Amacı : Yardımın sadece maddiyatla olmayacağını dua ederek de olabileceğini öğrencilerimize gösterirken ailelerinin de en kıymetli varlıkları olduğunu hatırlatmak.
Cansız deyip geçme o da hisseder İnsanlardan bir şey bekler Ne para, pul ne de maddiyat ister Küçücük bir dua bekler Toprağında rüzgarla dans eden çiçekler ister.                                    Muhammed İkbal ÖNDER (Türkçe Öğretmeni)
DUA
Bu dünyadan göçüp gittim Kimsesizdim bu alemde Hakk’ın katına eriştim Garip ruhum elemde Dünya malı sizin olsun Bir duaya razıyım ben Kabrime çiçek dikin Solmasına razıyım ben Ruhum kaplı hüzün keder Yürekten bir dua yeter Toprağımda çiçek açsın Gül, papatya ne fark eder.                                   Çiğdem ÇAVUŞ (Okul Müdürü)
Bu içeriği sosyal medyada paylaşabilirsiniz
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone